31 августа 2018

Motul Хмельницький

Автосервіс Ecross, представлений в м Хмельницький двома станціями, починає роботу з одним зі світових лідерів за якістю мастильних матеріалів — ТМ Motul Хмельницький. Для багатьох автолюбителів цей бренд асоціюється з абсолютною якістю продукції. З максимально широкою лінійкою, створеної під багато двигуна індивідуально.

Motul Automotive — це французька компанія, заснована в 1953 році. Спеціалізується на розробці і реалізації мастильних матеріалів, а також інших технічних рідин для різних цілей і завдань. При цьому окрема вузька спеціалізація зачіпає виробництво мастил для різних типів двигунів автомобілів.

Одним з досягнень фахівців цієї торгової марки, є створення більше 40 років тому повністю синтетичного моторного масла. Всі досягнення і розробки, які ніколи не припиняються лабораторією, були відзначені численними міжнародними сертифікатами якості.

На тлі численних розробок, виділяється 1973 рік, коли фахівці компанії створили особливу формулу, в основу якої лягла молекула складних ефірів. Це можна назвати одним з проривів, який дозволив створити технологію і виробляти висококласні мастильні матеріали. Підсумком стало виробництво в 80-х роках енергозберігаючих моторних масел.

Переваги мастила Motul Хмельницький:

1 Досвід і глобальні розробки, впроваджені у виробництво мастильних матеріалів;

2 Вся продукція виготовляється на одному заводі, що є гарантією стабільної якості;

3 Найширший асортимент продукції, що дозволяє підібрати продукт максимально адаптований під характеристики роботи та умови експлуатації транспортного засобу;

4 Продукти компанії відтестували на багатьох авто і мото змаганнях, які передбачають різні види транспортної техніки і складні умови експлуатації;

5 Компанія в регіонах працює тільки з одним дистриб’ютором, що дозволяє відстежувати дотримання якості продукції і боротися з фальсифікатом.

6 Використання масла Motul, яке виготовлено на основі складних ефірів, є гарантією максимально ефективного захисту двигуна з урахуванням будь-яких режимів і навантажень. Особлива масляна плівка, яка формується на поверхнях, що труться, стійка до розриву і високих температур.

7 Більше 60 офіційних схвалень від автовиробників.

Що стосується вибору, компанія пропонує різні серії продуктів. За індексом в’язкості в каталогах представлені як маловязкие мастила 0W20 або 5W30, так і широко затребувані 5W40 і 10W40, а також мінеральні масла 15W50 або 20W50.

Наприклад, лінійка Motul 300V (що символічно означає 300 перемог в гонках пілотами використовують масло Motul) являє собою 100% синтетичні маловязкие масла для спортивних авто. Motul 8100 є «універсальною» синтетикою для різних типів ДВС (бензин і дизель). Мастила Motul Specific створені для конкретних моделей автомобілів того чи іншого виробництва.

Лінійка Motul 6100, 4100 і 2100 означає, що мова йде про напівсинтетику високої якості. Продукт Motul 4000 являє собою мінеральне масло. В якому міститься розширений пакет високоефективних миючих, протизадирних, антиокислювальних і інших присадок. Для двох і чотиритактних моторів виробник також пропонує особливі масла 2T і 4T і т.д. Ці мастила підходять для двигунів мотоциклів, снігоходів, човнів і дугою техніки.

Автосервіси Ecross — офіційні точки продажу мастил Motul Хмельницький. Купуючи продукцію у нас ви отримуєте:

1 Офіційну гарантію

2 Захист від підробок

3 Широкий вибір товару з наявності

4 Безкоштовна професійна консультація

5 Страховка від невірного вибору продукту

6 Збереження історії ТО

При онлайн записі на сайтах masterecross.com.ua, ecross.cb24.eu, prosto.cb24.eu — ви отримуєте 5% знижки. Motul Хмельницкий.