21 июля 2018

Комп’ютерна діагностика в Хмельницькому

Сучасний автомобіль — високотехнологічний винахід. Оснащений всіма можливими видами електронних систем і системами самодіагностики, призначених для водіння автомобіля. На цьому тлі комп’ютерна діагностика стає однією з основних послуг в технологічному автосервісі.

Ця послуга полегшує ретельний аналіз і перевірку всіх електронних та інших систем транспортних засобів. Це дає можливість, по-перше, запобігти можливим поломкам. По-друге, виправити існуючі проблеми.

Завжди пошук і виявлення поломок в машині це було не просте, трудомістке заняття. Зі збільшенням насиченості різних елементів і пристроїв, ця процедура стала не можливою, для СТО без наявності діагностичних сканерів. Комп’ютерна діагностика — це допоміжний засіб для виявлення і усунення несправностей, не будучи при цьому власне ремонтом автомобіля. Ставлення з боку клієнта не повинно бути, як до додаткової і не обов’язковою функції. У ряді випадків це регулярна процедура, що перешкоджає більш дорогому ремонту. Витрачаючи до тридцяти хвилин раз в квартал, ви отримуєте повну інформацію про стан транспортного засобу, що дозволить планувати витрати на підтримку авто в справному стані.

А у випадку з покупкою автомобіля, ця інформація дозволить вам не купити кота в мішку. На автосервісі Ecross в місті Хмельницький ви зможете пройти комплексну діагностику транспортного засобу перед покупкою. Діагностика ходової, двигуна, КПП, електронних систем і паливної, стан лакофарбового покриття.

І ось найголовніше: при виникненні помилки, пристрій зберігає її в довготривалій пам’яті для подальшої розшифровки на СТО. Подається сигнал про виникнення позаштатної ситуації у вигляді доступному для інтуїтивного поняття водієм і адаптується до ситуації, що виникла виконуючи дії, передбачені блоком управління.

А дальше на сервисі начинается рутинная работа специалиста. Который подключившись к имеющемуся на блоке управления разъему начинает проводить анализ.

Комп’ютерна діагностика проводиться за наступним алгоритмом:

На першому етапі, за допомогою наявного діагностичного пристрою, проводиться зчитування всієї інформації. Це відноситься не тільки до зчитування кодів і помилок, але і до даних адаптивної підстроювання блоку управління.

На другому етапі, перевіряється актуальність отриманих даних. Перевіряються електричні ланцюги та їх сполуки, напруга бортової мережі і справність датчиків. Всі ці дані дозволяють оцінити можливість використання їх в подальшому аналізі.

Далі процес спрямований на отримання даних в реальному часі, функція Data Stream. Дисплей відображає параметри впорскування палива, зміна оборотів колінчастого вала і інші показники під час роботи двигуна.

Після аналізуються отримані показники. Робляться висновки про роботу систем, наявність і характер передбачуваних несправностей.

На завершення, необхідно стерти з пам’яті коди виниклих помилок і повторно форматувати систему.

Автосервіси Ecross в Хмельницькому, розташовані за адресою вул Кармелюка 1 / 1а (Озерна) і вул Курчатова 8/10 (Гречани) пропонують послугу комп’ютерної діагностики на офіційному сертифікованому сканері Bosch KTS. Для вирішення додаткових питаннь в розпорядженні знаходяться і інші оригінальні і неоригінальні сканери.

Роботу здійснює висококваліфікований фахівець з багаторічним досвідом роботи.