Про Нас

Автосервіс Ecross у Хмельницькому - це два незалежних сертифікованих СТО в місті Хмельницький, які здійснюють ремонт автомобілів іноземного виробництва, активні учасники програми Партнер Еліт і KYB сервіс.

Історія нашої компанії починається з 16 травня 2016 року, технічні можливості сервісу дозволили організувати повний цикл обслуговування автомобіля під одним дахом, починаючи з передпродажної підготовки, включаючи 3D розвал-сходження Hunter, ремонт і обслуговування електроустаткування, комп'ютерну та інші види діагностики автомобілів, ремонт всіх вузлів ходової, рульового управління, паливної системи, двигунів, КПП та ін.

Місія нашої компанії створювати і підтримувати високий рівень якості обслуговування і відкритості в спілкуванні з нашими клієнтами. Підтримуючи високі гарантійні стандарти, ми забезпечуємо офіційну гарантію на запчастини і роботи.

Велику увагу ми приділяємо підбору запасних частин, починаючи з точності підбору. Розуміючи, що це впливає на підсумкову швидкість ремонту. І закінчуючи вибором перевірених і зарекомендованих виробників. Розуміючи, що від цього залежить якість на виході.

Одна з важливих складових нашої роботи - це команда майстрів. Наша стратегія спрямована на пошук досвідченого і висококласної персоналу, виховання внутрішніх резервів з молодих фахівців. Здатних підтримувати здоровий клімат в колективі, гідне обслуговування транспортних засобів і культурне спілкування з клієнтами.

Також для нас важливо бути зручними для клієнтів. Для цього ми створюємо інтернет ресурси для он-лайн запису ecross.cb24.eu, інтернет магазин автозапчастин та аксесуарів ecross.com.ua, ведемо соціальні мережі в Facebook і Instagram. Об'єднуємо в Viber людей, щоб оперативно ділитися новинами та акціями. Знімаємо відеоконтент для Youtube канала. Постійна акційна активність дозволяє підтримувати високий рівень залученості і колобораціі. Для нас важливо бути актуальними і соціально активними на кожному етапі життя країни і суспільства.

Автосервіс Ecross у Хмельницькому

- це ваш надійний партнер. Який візьме рішення тимчасових труднощів з автомобілем на себе.

Наші переваги

Зручне місце розташування

Зручне місце розташування

Швидке та якісне обслуговування

Швидке та якісне обслуговування

Кваліфіковані співробітники

Кваліфіковані співробітники

Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Доступні ціни

Послуга евакуатора

Команда автосервісу

Борис Конопадський

Автоэлектрик, механик

Сергій Дамаскин

Автоэлектрик, механик

Валерій Черков

Матстер развал-схождения

Андрій Лобанов

Автомеханик, моторист

Ігор Пасічник

Автомеханик, моторист

Роман Кітнік

Автомеханик, моторист

Контакти

м. Хмельницький вул. Курчатова 8/10 (завод Термопласт)

+38 063 272 23 32

info.ecross@gmail.com

м. Хмельницький вул. Кармелюка 1/1А

+38 068 852 09 49

info.ecross@gmail.com

Записатись на СТО