Ремонт авто в Хмельницькому

22 июня 2018

Ремонт авто в Хмельницькому — віди станцій

Ринок сервісного обслуговування автомобілів в Хмельницькому, як і у всій Україні вже сформовано. Нові автосервіси відкриваються рідше, що говорить про насиченість і про те, що дефіцит в СТО відсутній. Причому автовласник має три основних вибора — поїхати у гараж до «дяді Вані », звернутись на незалежну станцію, або приїхати до офіційного сервісу виробника автозасобу.

Отже, у кожної структури є свої переваги і недоліки:
• Гараж — дешеві послуги. Ця дешевизна з великою ймовірністю може перетворитись на додаткові витрати, при усуненні недоліків після не фахового ремонту.

• Незалежний автосервіс — це золота середина. Де в залежності від керуючого та механіків, відбувається оперативне реагування на зміну переваг ринку та нових технологій ремонту. В тій чи іншій мірі присутній спеціалізований інструмент. Майстер-приймальник знайомий з Work Shop Data (Autodata), яка дозволяє отримувати технічні данні по технології ремонту. Цінова політика буває різноманітною. В більшості випадків залежить від кваліфікації персоналу та результату отриманої якості проведених робіт .

• Офіційний сервіс — найголовніше і головна перевага, це те що автомеханіки працюють тільки з однією маркою автомобілів і знають її досконало. Але з огляду на розмір заробітних плат, дуже часто рівень цих фахівців, на жаль, не найвищий. А головний недолік — дорога націнка офіціалу тільки за бренд, навіть не так дорого за окремий вид послуг, як прописання в наряд-замовленні купи супутніх робіт. Технологічно це вірно, але гнучкості в такій системі немає.

У кожного автосервісу є свій клієнт, якого влаштовує той чи інший сервіс, який він обирає по ціноутворенню, якості виконання та швидкості, всі інші критерії вторинні.

Ремонт авто в Хмельницькому

Де правильний вибір? Ми радимо приділяти увагу наступним деталям:
1. Спеціалізоване обладнання, стан інструменту та дата його виготовлення.
2. Повний цикл обслуговування — від ходової і двигуна, до складної інсталяції електрообладнання.
3. Охайність майстрів, наскільки охайно вони відноситься до свого зовнішнього вигляду та робочого місця, так само вони будуть ставитися до вашого авто. Приємно, коли спец працює із захисними чохлами на крило і накидками на кермо і сидіння.
4. Сучасне програмне забезпечення, по веденню бази даних. Доступу до технічної інформації, наявність інтернет ресурсів і можливості різних умов запису на ремонт.
5. Дружня атмосфера на сервісі і клієнтоорієнтованість. Пройшли ті часи, коли автомеханік диктував правила гри, не приймав авто на обслуговування зі своїми запчастинами. Тікайте від таких механіків …
6. Гарантія. Аргумент без обговорень і компромісів. Немає гарантії — немає підстав ремонтуватися.
Ви запитаєте, що ж з ціною? А цей фактор суб’єктивний і висновок можна зробити з отриманого результату.

Ремонт авто в Хмельницькому дорого чи дешево?

«Якість не може коштувати дешево» — висловлювання перевірене часом. Немає сенсу економити на безпеці.
Автотехцентр Ecross — бажає вам знайти своє єдине СТО і обслуговуватися переважно в одному місці, використовуючи якісні запчастини та зберігаючи документи проведеного сервісу.