Автосервіс Ecross отримав черговий сертифікат по технічному обслуговуванню авто

24 августа 2018

Автосервіс Ecross проходить навчання!

Ми живемо в часи, коли нововведення в нашому житті і професії мають неймовірну швидкість в порівнянні з усією історією людства. Автосервіс Ecross в Хмельницькому, розуміє цю проблематику і проводить регулярне підвищення кваліфікації своїх співробітників.

Автомеханіки постійно проходять тренінги від виробників запчастин та технології ремонтних процесів.

Адміністративний персонал проходить тренінги по ефективності комунікацій з клієнтами, робота з рекламаціями, визначенню і поліпшенню основних показників роботи автосервісу.

Останній тренінг фахівці нашої компанії провели спільно з компанією Еліт, в рамках проекту «Партнер Еліт». Тема: Ефективна комунікація та робота з рекламаціями клієнтів.

Наша мета побудувати комфортне спілкування всередині автосервісу між співробітниками і з клієнтами. Оскільки наша робота — це регулярні складні ситуації. Виникаючі в результаті недотримання термінів ремонту, шлюбу запчастин, завищених очікувань клієнта і т.д. Опускаючи з контексту причини їх виникнення, які бувають по вені сервісу або клієнта. Важливо сказати, в будь-якій ситуації ці питання треба вирішувати, абсолютно комфортно для кожної зі сторін.

Автосервіс Ecross — кращає день за днем. Переставши прагне до кращого, немає сенсу продовжувати роботу. Чекаємо вас на наших сервісах.