29 августа 2018

Автоелектрик Хмельницький

Автосервіс Ecross, компанія, яка працює в сьогоденні, але ясно усвідомлює, що майбутнє несе нам непоправні зміни в життєдіяльності людини. Машини стають максимально функціональними. Всі процеси стають замішані на електриці. З кожним роком ця ситуація поглиблюється й ускладнюється. Відремонтувати автомобіль без відповідного фахівця на автосервісі неможливо. Автоелектрик Хмельницький — це один з найпопулярніших запитів в пошукових мережах.

Вже зараз кількість дзвінків на запис по ремонту авто досягає 70% запитів у напрямку Автоелектрик. І неможливо виділити окремі машини, які переважно спрямовуються на сервіс. Потребу відчувають усі від преміальних авто до представників вітчизняного автопарку.

Автосервіс Ecross відповідально заявляє! Ми створили відмінну команду майстрів в даному напрямку, здатних вирішувати найскладніші завдання. Укомплектували всілякими оригінальними і не оригінальними діагностичними сканерами, спеціалізованим програмним забезпеченням та інструментом. Список виконуваних робіт максимально можливий, на сьогоднішній момент.

Автоелектрик Хмельницький це:

 1. Комп’ютерна діагностика;
 2. Чіп тюнінг;
 3. Вирізка каталізатора;
 4. Встановлення (демонтаж) сигналізації;
 5. Заміна проводки;
 6. Усунення обривів;
 7. Ремонт стартера, генератора;
 8. Встановлення магнітол, мультимедійних систем та супутнього обладнання;
 9. Інсталяція штатного головного пристрою;
 10. Монтаж парктроніков;
 11. Заміна блоку запобіжників і реле;
 12. Заміна ламп зовнішнього та внутрішнього освітлення;
 13. Установка LED ламп;
 14. Установка ксенону;
 15. Перепрошивка блоків управління;
 16. Ремонтні роботи системи запалювання двигуна

І багато іншого…

До поломки автоелектрики і, як наслідок, до ремонту може привести безліч факторів. Це і заводський брак, неправильна експлуатація автомобіля, недбала їзда по наших дорогах, а також наслідки ремонту автомобіля непрофесіоналами. Відомо чимало випадків, коли при установці сигналізації або іншому подібному ремонті майстра пошкоджують електропроводку автомобіля. І тільки високий професіоналізм гарантує якісний ремонт вашого автомобіля.

Послуги автоелектрика — це ремонт відмов самого різного виду та складності. Від того, щоб замінити несправний акумулятор в автомобілі, що елементарно, до складного відновлення електричної проводки всього вашого автомобіля, що може мати місце після автокатастрофи, загоряння автомобіля або короткого замикання в автомобілі.

Послугами автоелектрика можна своєчасно виявити або запобігти виходу з ладу будь-якого елемента електрики автомобіля. Кваліфікований спеціаліст, якщо помітить будь-яку ознаку несправності, визначить точну причину цієї несправності і усуне її. Отже, якщо ви замислюєтеся про послуги автоелектрика, то на Автосервісі Ecross ви отримаєте гідний ремонт за доступні гроші. І навіть у разі, коли в місті вам ніхто не зміг допомогти!